logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
1564
1986
2315004

Twoje IP: 34.200.222.93

Psia dola poruszyła serca Wielkoduchów z klasy 4c

pd3
Uczniowie klasy 4c wraz z rodzicami biorą udział w akcji "Psim tropem - czyli sobotnie spacery ze schroniskowymi psami". Każdą sobotę spędzają w Schronisku dla bezdomnych zwierząt 3 godziny (zajmują się psiakami i kociakami - wyprowadzają psy na spacer, bawią się z kotami). Super pomysł. Każdy może do niego dołączyć. Wystarczy pojechać z rodzicem do schroniska, wybrać czworonoga i działać!

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?