logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
451
1561
2978820

Twoje IP: 3.236.55.22

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki SzkolneCertyfikat BBC

 

 

dyplom

 

 

 DyplomAZonkile

 

 

  Wf1
 

 

PieknaNaszaPolskaCała

 

 

 

 

  

 

Szkolny Zespół Muzyczny

 

Szkolny Zespół Muzyczny został założony we wrześniu 2019 roku z inicjatywy Pań Magdaleny Wieczorek i Małgorzaty Stasińskiej. Głównym celem jego działalności jest rozwijanie zainteresowań i uzdolnień muzycznych uczniów, w tym m.in.: doskonalenie umiejętności wokalnych oraz gry na instrumentach muzycznych, kształcenie słuchu muzycznego, umiejętności pracy w grupie oraz systematyczności i obowiązkowości, wzbogacenie życia kulturalnego szkoły, wdrażanie uczniów do kulturalnego spędzania czasu wolnego, dostarczenie radości ze wspólnego muzykowania, wpływanie przez sztukę na obyczaje i kulturę uczniów oraz atmosferę szkolną.
Nasz Szkolny Zespół przygotowuje oprawy muzyczne do różnorodnych programów artystycznych odbywających się na terenie szkoły, jak i poza nią (np. "Opowieść wigilijna", szkolne jasełka).
Podczas nauki zdalnej Szkolny Zespół Muzyczny nie zawiesza swojej działalności i przygotowuje utwory w formie online (np. "Zgrana paczka", "Rozkwitały pąki białych róż").

zespoł100

 

Obecnie członkami zespołu są:

Dominika Gryndzińska
Olga Nawrocka
Karolina Suska 
Zofia Wiśniewska                
Maria Kościuszko
Sara Szczygieł
Anna Lis
Tobiasz Wybieralski
Maksymilian Roliński
Vanessa Pawlak

   

pixabay.com 

Tryumfy Króla Niebieskiego

Kolęda4Mimo że święta już za nami, to jednak nasi muzycy nie zapomnieli o pięknym zwyczaju kolędowania. Szkolny Zespół Muzyczny (w składzie: Julia Boroń, Dominika Gryndzińska, Maria Kościuszko, Anna Lis, Olga Nawrocka, Vanessa Pawlak, Maksymilian Roliński, Karolina Suska, Sara Szczygieł, Zofia Wiśniewska, Tobiasz Wybieralski), pod okiem Pań Magdaleny Wieczorek i Małgorzaty Stasińskiej, przygotował niezwykłą aranżację kolędy "Tryumfy Króla Niebieskiego". Serdecznie zapraszamy do wysłuchania.

https://youtu.be/QU1mQOuB0VQ

 

Szkolny Zespół Muzyczny dla Niepodległej

Zespol1Chcąc uczcić odzyskanie niepodległości przez Polskę, członkowie Szkolnego Zespołu Muzycznego, pod kierunkiem Pań Magdaleny Wieczorek i Małgorzaty Stasińskiej, przygotowali kolejny utwór w formie online. Zapraszamy do wysłuchania!

https://youtu.be/CNJfdXk8X8c

 

 

Szkolny Zespół Muzyczny

zespolWitajcie Kochani!
Nasz Szkolny Zespół Muzyczny jeszcze bez nazwy nie próżnował podczas pandemii. Pragniemy Wam zaprezentować nasz nowy utwór, który powstał zdalnie. Każdy nagrał swoją linię melodyczną w domu, która została połączona w całość. Następnie dziewczyny Dominika i Julka zaśpiewały w swoich domach do nagrania. Było dużo pracy, ale Nasi Artyści dali radę. Warto jeszcze zaznaczyć, że tekst piosenki został napisany przez dziewczyny z zespołu Anię Lis, Zosię Wiśniewską i Dominikę Gryńdzińską. Do zobaczenia we wrześniu, mamy wiele pomysłów i damy czadu. Pozdrawiamy wszystkich z naszej szkoły!

Czytaj więcej...

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?