Twoje IP: 3.233.224.8

Jesienne granie i poezjowanie

phoca thumb m dsc 008618 listopada br. wychowankowie świetlicy zaprezentowali najpiękniejsze wiersze i piosenki o tematyce dziecięcej oraz jesiennej. Przygotowany program artystyczny zgromadził w szkole liczną publiczność, która żywo reagowała na występy młodych aktorów i wokalistów.

Ogłoszenie wyników świetlicowego konkursu plastycznego „Najpiękniejszy czarny kot”

czarnykot29.11.2019 roku w świetlicy szkolnej miało miejsce uroczyste ogłoszenie wyników świetlicowego konkursu plastycznego pt. "Najpiękniejszy czarny kota". Zwyciężczynią konkursu została Alicja Chucka. II miejsce zajął Jakub Bruź, a III miejsce należało do Aleksandry Matuszczak. Wyróżnienie natomiast otrzymał Dominik Nowicki. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

Koncert pieśni żołnierskich i patriotycznych

phoca thumb m koncertW ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości wychowawcy świetlicy szkolnej zorganizowali dla swych podopiecznych „Koncert pieśni patriotycznych i żołnierskich" z udziałem kaliskiego trębacza Marcina Wieczorka. Koncert odbył się 13 listopada 2019 r. w świetlicy szkolnej.

Regulamin świetlicy szkolnej

Regulamin świetlicy do wglądu: pobierz