1986

Twoje IP: 34.200.222.93

Zbiórka funduszy na edukację chłopca z Kamerunu

phoca thumb m gilbert 2Wolontariusze dziękują za każdą złotówkę!
Szanowni Rodzice, dziękujemy Wam za włączenie się w zbiórkę funduszy na edukację chłopca z Kamerunu – Gilberta Simo Oumarou. Chłopiec został adoptowany przez uczniów naszej szkoły w poprzednim roku szkolnym. Zebrane 11 lutego br. fundusze pozwoliły na dokonanie opłaty za drugi rok jego edukacji w szkole misyjnej. Koszt nauki, wyżywienia i ubioru wynosi 200 euro. Udało nam się zebrać 872,21 zł. Dziękujemy za Wasze wielkie serca!