Do wakacji pozostało 22.06.2018 24:00

im. dr. Bronisława Koszutskiego

Twoje IP: 54.224.17.157

„DZIEŃ BEZ CUKRU”

1W środę 25 października w naszej szkole realizowaliśmy dietetyczno – językowy projekt: „Dzień bez cukru”. Grupa uczniów wraz z rodzicami przygotowała ciasta, ciastka, kremy czekoladowe bez cukru białego oraz niezdrowych dodatków chemicznych. Przygotowane potrawy spotkały się z bardzo pozytywnym przyjęciem. Uczniowie mieli możliwość spróbowania zdrowych słodyczy, a przy okazji każdy wypiek był opisany w języku polskim, angielskim i niemieckim. Celem projektu było promowanie zdrowego żywienia i zachęta do nauki słownictwa w językach obcych. Zainteresowani uczniowie otrzymali przepis ulubionej potrawy. Przed nami kolejne „smaczne dni”. Wszystkim dziękujemy za pomoc. Organizatorzy:

Anna Grzybowska, Sylwia Kubis. Galeria