Twoje IP: 18.210.23.15

Mali ratownicy

phoca thumb m 126 listopada br. odbyła się V edycja Szkolnego Konkursu Techniczno-Przyrodniczego „Mali ratownicy". W trakcie konkursu uczestnicy, uczniowie klas 5, rozwiązywali test wiedzy, kompletowali apteczkę, opatrywali ranę, wykonywali na fantomie sztuczne oddychanie, biegli na czas z „chorym" na noszach. Rywalizacja była zacięta. Najlepsza okazała się klasa 5e.
Jurorami konkursu były: szkolna pielęgniarka p. D. Dmitrzak, nauczycielka techniki p. D. Wypych, nauczycielka przyrody p. J. Świniarska, p. M. Wolniak (przyjaciel szkoły). Dyplomy i słodkie nagrody wręczyła wicedyrektor p. M. Kasprzak.

I miejsce (38 pkt.) zajęła klasa 5e w składzie: Laura Kaczmarek, Kacper Ubycha, Blanka Janiak, Marcel Skorek, Alina Susak.
II miejsce ex æquo (36 pkt.) zajęły klasy 5a w składzie: Wiktoria Sadłowska, Oliwia Sielicka, Danuta Zellmann, Amelia Wosztyl, Martyna Bajor i klasa 5d w składzie: Nikola Matysiak, Julia Włoch, Dawid Plesiak, Alan Pawlik, Antoni Rudyk.
III miejsce (34 pkt.) zajęła klasa 5c w składzie: Piotr Kucharczyk, Kamil Polaszczyk, Krzysztof Bąk, Alicja Mrozińska, Aleksandra Tessmer.
IV miejsce (33 pkt.) zajęła klasa 5b w składzie: Hanna Wojcieszak, Julia Boroń, Zofia Wiśniewska, Zofia Woźniak, Urszula Kubiak.
V miejsce (30 pkt.) zajęła klasa 5f w składzie: Mikołaj Kuświk, Julia Zimna, Jakub Grygielski, Kacper Andrzejewski, Mateusz Wasik.