logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
340
1302
2237634

Twoje IP: 3.233.229.90

Szkolny Dzień Życzliwości

phoca thumb m dsc 0433Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego 21 listopada br. w naszej szkole został zorganizowany Dzień Życzliwości. Tego dnia ogłosiliśmy wyniki wyborów na klasowych królów życzliwości. Są to osoby, które chętnie służą pomocą, są wrażliwe, życzliwe dla innych uczniów i pracowników szkoły. Szkolnym królem życzliwości została p. Maria. Uczniowie dziękowali jej za uśmiech, miłe słowo, pomoc w trudnych sytuacjach. Na koniec dnia rozdaliśmy, przygotowane wcześniej przez uczniów, kartki z dobrymi życzeniami i pozdrowieniami.

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?