Twoje IP: 18.210.23.15

Szkolny Dzień Życzliwości

phoca thumb m dsc 0433Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego 21 listopada br. w naszej szkole został zorganizowany Dzień Życzliwości. Tego dnia ogłosiliśmy wyniki wyborów na klasowych królów życzliwości. Są to osoby, które chętnie służą pomocą, są wrażliwe, życzliwe dla innych uczniów i pracowników szkoły. Szkolnym królem życzliwości została p. Maria. Uczniowie dziękowali jej za uśmiech, miłe słowo, pomoc w trudnych sytuacjach. Na koniec dnia rozdaliśmy, przygotowane wcześniej przez uczniów, kartki z dobrymi życzeniami i pozdrowieniami.