Twoje IP: 18.210.23.15

Mamy Niepodległą!

phoca thumb m 1Mamy Niepodległą! to ogólnopolska akcja społeczna organizowana przez Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku, polegająca na wysyłaniu okolicznościowych życzeń z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Celem przedsięwzięcia jest promowanie nowoczesnego patriotyzmu, integrowanie społeczności lokalnych oraz zaproszenie do optymistycznego świętowania Niepodległości i dzielenia się tą radością z bliskimi oraz znajomymi.

W tym roku uczniowie klas 5c, 5e, 6e i 7f włączyli się w już VII edycję tego ogólnopolskiego projektu, samodzielnie wypisując i adresując symboliczne kartki pocztowe do rodziców, dziadków, kolegów i koleżanek, byłych nauczycieli oraz przyjaciół szkoły.