logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
262
1302
2237556

Twoje IP: 3.233.229.90

Mamy Niepodległą!

phoca thumb m 1Mamy Niepodległą! to ogólnopolska akcja społeczna organizowana przez Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku, polegająca na wysyłaniu okolicznościowych życzeń z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Celem przedsięwzięcia jest promowanie nowoczesnego patriotyzmu, integrowanie społeczności lokalnych oraz zaproszenie do optymistycznego świętowania Niepodległości i dzielenia się tą radością z bliskimi oraz znajomymi.

W tym roku uczniowie klas 5c, 5e, 6e i 7f włączyli się w już VII edycję tego ogólnopolskiego projektu, samodzielnie wypisując i adresując symboliczne kartki pocztowe do rodziców, dziadków, kolegów i koleżanek, byłych nauczycieli oraz przyjaciół szkoły.

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?