logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
248
1302
2237542

Twoje IP: 3.233.229.90

Ciąg dalszy przygody z monodramem

phoca thumb m fb img 1573553321860Po etapie rejonowym w Prezentacjach Monodramów nasi laureaci w kat. I: Maja Andrzejak z kl. 2c (wcześniej zajęła I miejsce) oraz Filip Dulaj z kl. 1d (wcześniej zajął II miejsce) reprezentowali naszą szkołę w 21. Wielkopolskim Konkursie na Monodram w Kleczewie. Komisja artystyczna w składzie: Pani Kama Kowalewska-Kulawinek (aktorka Teatru im. W. Bogusławskiego w Kaliszu), Pani Aneta Piorun (aktorka, mim, instruktor teatralny z MDK w Kole) i Pan Krystian Weber (instruktor ds. muzyki z CKiS w Koninie) oceniła 24 artystów w trzech kategoriach wiekowych. Brawurowo wykonany przez Maję Andrzejak monodram pt. „Placek", w adaptacji Anny Pastusiak, zdobył I nagrodę w kat. I. Filip Dulaj za swój bardzo ciekawy monodram „Kocia banda" otrzymał wyróżnienie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?