logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
574
2934
2387794

Twoje IP: 3.237.94.109

XVIII Marsz Wolności i obchodach Święta Niepodległości

phoca thumb m dsc 034211 listopada br. 41 uczniów naszej szkoły wzięło udział w XVIII Marszu Wolności i obchodach Święta Niepodległości. Najpierw uczniowie udali się pod pomnik Józefa Piłsudskiego, gdzie wartę honorową pełniła nasza uczennica - Kornelia Kędzierska. Tam nastąpiło złożenie kwiatów i zniczy. Następnie udali się do auli PWSZ, gdzie przemawiał prezydent miasta, Krystian Kinastowski.

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?