Twoje IP: 18.210.23.15

Podziękowanie od Prezydenta RP Andrzeja Dudy

phoca thumb m 1 14 listopada 2019 roku nasza szkoła otrzymała list z podziękowaniem od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Andrzeja Dudy, za udział w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym "Piękna Nasza Polska Cała", do którego włączyli się nauczyciele świetlicy i biblioteki oraz uczniowie. Prezydent docenił wkład zaangażowanych osób w pogłębianiu świadomości narodowej i „wysiłek podjęty z myślą o rozwijaniu talentów młodych ludzi i kształtowaniu ich w duchu patriotyzmu, który wzmocnił przedszkolną i szkolną wspólnotę w Polsce i za granicą".