logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
398
1526
2254504

Twoje IP: 34.239.167.74

Podziękowanie od Prezydenta RP Andrzeja Dudy

phoca thumb m 1 14 listopada 2019 roku nasza szkoła otrzymała list z podziękowaniem od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Andrzeja Dudy, za udział w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym "Piękna Nasza Polska Cała", do którego włączyli się nauczyciele świetlicy i biblioteki oraz uczniowie. Prezydent docenił wkład zaangażowanych osób w pogłębianiu świadomości narodowej i „wysiłek podjęty z myślą o rozwijaniu talentów młodych ludzi i kształtowaniu ich w duchu patriotyzmu, który wzmocnił przedszkolną i szkolną wspólnotę w Polsce i za granicą".

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?