Twoje IP: 54.90.204.233

Mali goście z przedszkola „Bajka”

gzpb3
Myszka Miki to najlepszy przyjaciel Walta Disneya. Ten sympatyczny bohater filmów animowanych stał się tak lubiany przez dzieci na całym świecie, że został przewodnikiem w zabawie dla naszych małych gości z przedszkola „Bajka", którzy odwiedzili nas w piątek 01. 03. 2019 roku. Przedszkolaki z zainteresowaniem słuchały ciekawostek z życia Pana Disneya. Poznały zwyczaje Mikiego oraz jego przyjaciół. Uczestniczyły w grze planszowej, a co najważniejsze zachwycały się pięknymi ilustracjami w książkach związanych z tematem spotkania, dziwiąc się, że posiadamy ich tak dużo. Mamy nadzieję, że będzie to jeszcze jeden element, który przyczyni się do zachęcenia do sięgania po książki.