logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
111
1631
1463105

Twoje IP: 52.23.234.7

Mali goście z przedszkola „Bajka”

gzpb3
Myszka Miki to najlepszy przyjaciel Walta Disneya. Ten sympatyczny bohater filmów animowanych stał się tak lubiany przez dzieci na całym świecie, że został przewodnikiem w zabawie dla naszych małych gości z przedszkola „Bajka", którzy odwiedzili nas w piątek 01. 03. 2019 roku. Przedszkolaki z zainteresowaniem słuchały ciekawostek z życia Pana Disneya. Poznały zwyczaje Mikiego oraz jego przyjaciół. Uczestniczyły w grze planszowej, a co najważniejsze zachwycały się pięknymi ilustracjami w książkach związanych z tematem spotkania, dziwiąc się, że posiadamy ich tak dużo. Mamy nadzieję, że będzie to jeszcze jeden element, który przyczyni się do zachęcenia do sięgania po książki.

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?