logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
128
1631
1463122

Twoje IP: 52.23.234.7

Pasowanie klas pierwszych na czytelników

pnc7
Pasowanie na czytelnika, stało się już tradycją naszej szkolnej biblioteki. Jednak w tym roku, wydarzenie to posiadało wyjątkowego towarzysza: Myszkę Miki. W dniach 26-27.02.2019 (wtorek i środa) Miki, wraz ze swoimi bajkowymi przyjaciółmi, zabrał dzieci w bajkowy świat. Uczniowie mieli okazję zagrać w niecodzienną grę „planszową". Wysłuchali także ciekawych informacji na temat Walta Disneya oraz historii powstania Myszki Miki. Po uroczystym wypowiedzeniu słów pasowania, otrzymali zakładki do książek.

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?