Twoje IP: 54.90.204.233

Pasowanie klas pierwszych na czytelników

pnc7
Pasowanie na czytelnika, stało się już tradycją naszej szkolnej biblioteki. Jednak w tym roku, wydarzenie to posiadało wyjątkowego towarzysza: Myszkę Miki. W dniach 26-27.02.2019 (wtorek i środa) Miki, wraz ze swoimi bajkowymi przyjaciółmi, zabrał dzieci w bajkowy świat. Uczniowie mieli okazję zagrać w niecodzienną grę „planszową". Wysłuchali także ciekawych informacji na temat Walta Disneya oraz historii powstania Myszki Miki. Po uroczystym wypowiedzeniu słów pasowania, otrzymali zakładki do książek.