logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
126
1631
1463120

Twoje IP: 52.23.234.7

Ferie z Pippi

fzp2
1 lutego w naszej szkolnej bibliotece nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu „Ferie z Pippi”. Dziesięcioro uczestników z klas trzecich, napisało quiz sprawdzający znajomość lektury „Pippi Pończoszanka”. Dzieci poradziły sobie bardzo dobrze, a pięcioro z nich zdobyło tytuł „Znawcy Wiedzy o Pippi”. Zwycięzcom gratulujemy! 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?