logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
156
1631
1463150

Twoje IP: 52.23.234.7

Ferie z książką

fzk3

Tuż przed feriami, w naszej bibliotece zorganizowano dwie akcje propagujące czytelnictwo. Dla klas trzecich ogłoszono konkurs „Ferie z Pippi" – chętni uczestnicy wypożyczyli książkę na czas ferii. Dla klas starszych urządzono „Hazard w Bibliotece". Dzieci losowały książki, które wypożyczyły na ferie. Los decydował o tym, która książka trafi do czytelnika. Akcja została przyjęta z wielkim entuzjazmem, dzieci z zainteresowaniem losowały książki, a nasze biblioteczne regały zaczęły świecić pustkami.

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?