Twoje IP: 52.23.234.7

Ferie z książką

fzk3

Tuż przed feriami, w naszej bibliotece zorganizowano dwie akcje propagujące czytelnictwo. Dla klas trzecich ogłoszono konkurs „Ferie z Pippi" – chętni uczestnicy wypożyczyli książkę na czas ferii. Dla klas starszych urządzono „Hazard w Bibliotece". Dzieci losowały książki, które wypożyczyły na ferie. Los decydował o tym, która książka trafi do czytelnika. Akcja została przyjęta z wielkim entuzjazmem, dzieci z zainteresowaniem losowały książki, a nasze biblioteczne regały zaczęły świecić pustkami.