logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
1027
1362
1298061

Twoje IP: 54.146.227.92

"GOŚĆ Z HISZPANII "

21616196 1611834502225260 431517887988983958 nMiłym początkiem roku były odwiedziny w naszej szkolnej bibliotece, niespodziewanego gościa z Hiszpanii Pani Maite Serna Martinez, która  jest wykładowcą uniwersyteckim z Kraju Basków w Hiszpanii (Department of Language and Literature Education, University of the Basque Country UPV/EHU).

Pani Serna Martinez bada funkcjonowanie bibliotek szkolnych i metody pracy zachęcające do czytelnictwa. Na swoim uniwersytecie jest również opiekunem praktyk studenckich odbywanych w bibliotekach szkolnych. Walczy o utworzenie stanowiska nauczyciela-bibliotekarza (w Hiszpanii takie nie istnieje). Dlatego istotne dla niej było przygotowanie studentów INiB do pracy w szkole jak i same metody pracy z najmłodszymi.

Z ogromnym zainteresowaniem oglądała  prowadzoną przez nas kronikę, w której udokumentowane są wszystkie działania pracy biblioteki. Bardzo podobały się jej proponowane formy pracy z dziećmi. Chwaliła naszą pomysłowość i zapał w działaniach. Skrupulatnie notowała nasze sugestie.

Dzięki Pani Maite Serna Martinez kolejny raz upewniłyśmy się, że nasza praca ma znaczenie. Wizyta gościa stała się dodatkowym impulsem do dalszych działań. Galeria

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?