Twoje IP: 18.210.23.15

Narodowe Czytanie

phoca thumb m dscf4007W piątek, 27 września 2019 r., nasza szkoła włączyła się do akcji, zaproponowanej przez prezydenta RP, Andrzeja Dudę. Uczniowie po raz kolejny uczestniczyli w ogólnopolskiej akcji Narodowego Czytania. Tym razem uczniowie wraz z zaproszonymi gośćmi, aktorką Kamą Kowalewską i redaktorem Andrzejem Kurzyńskim, przeczytali "Katarynkę" Bolesława Prusa. Przy dźwiękach pianina i skrzypiec (Maria Wierzgacz z kl. 8d) oraz przy śpiewie Ady Jarek z kl. 4b, Stanisława Wiśniewskiego z kl. 8b oraz Zuzanny Waszak z kl. 8e czytanie rozpoczęła p. wicedyrektor, Małgorzata Kasprzak. Organizatorkami przedsięwzięcia były nauczycielki języka polskiego i nauczycielki biblioteki.