logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
283
1302
2237577

Twoje IP: 3.233.229.90

Narodowe Czytanie

phoca thumb m dscf4007W piątek, 27 września 2019 r., nasza szkoła włączyła się do akcji, zaproponowanej przez prezydenta RP, Andrzeja Dudę. Uczniowie po raz kolejny uczestniczyli w ogólnopolskiej akcji Narodowego Czytania. Tym razem uczniowie wraz z zaproszonymi gośćmi, aktorką Kamą Kowalewską i redaktorem Andrzejem Kurzyńskim, przeczytali "Katarynkę" Bolesława Prusa. Przy dźwiękach pianina i skrzypiec (Maria Wierzgacz z kl. 8d) oraz przy śpiewie Ady Jarek z kl. 4b, Stanisława Wiśniewskiego z kl. 8b oraz Zuzanny Waszak z kl. 8e czytanie rozpoczęła p. wicedyrektor, Małgorzata Kasprzak. Organizatorkami przedsięwzięcia były nauczycielki języka polskiego i nauczycielki biblioteki.

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?