1986

Twoje IP: 34.200.222.93

Wolontariusze z naszej szkoły dołączyli do „załogi” WOŚP

WOSPfotoAhoj, załogo! Wolontariusze z naszej szkoły dołączyli do „załogi" WOŚP Nadszedł długo wyczekiwany przez wolontariuszy dzień. W niedzielę, 12 stycznia br., od samego rana uczniowie klasy 8d: Aleksander Barnett, Bartosz Grzyb, Jakub Kamiński, Wiktor Pietrzak z identyfikatorami na szyi, z puszką zabezpieczoną banderolą pod pachą wyszli na ulice naszego miasta, aby kwestować w szczytnym celu. Każdej osobie wkładającej datek przyklejali serduszko WOŚP. Łącznie udało im się zebrać 1781,84 zł. Dziękujemy im za przyłączenie się do tej akcji.