1986

Twoje IP: 34.200.222.93

Wspieramy klinikę "Budzik" oraz fundację "Akogo?”

phoca thumb m zm 1„Szkolny Klub Wolontariatu" skierował do uczniów i Rodziców apel - Przynieście stary, niepotrzebny klucz, kłódkę, zamek, a my przekażemy je fundacji „Akogo?" Ewy Błaszczyk dla Kliniki „Budzik". To jedyna placówka w kraju, która pomaga dzieciom po ciężkich urazach mózgu, pogrążonych w śpiączce. Mieści się w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Już kilkanaścioro jej pacjentów zostało skutecznie wybudzonych. W wyniku akcji zebraliśmy 30 kg złomu, który po sprzedaży pozwolił nam na dokonanie wpłaty pieniężnej w wysokości 70,80 zł na konto fundacji.

Może tymi symbolicznymi „kluczami" uda się obudzić kolejne dziecko!