logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
110
1903
2543916

Twoje IP: 3.239.233.139

Wspomagamy schronisko

schroniskoDziękujemy wszystkim za włączenie się w akcję „Wspomagamy schronisko". Dzięki Waszej pomocy zebraliśmy mnóstwo karmy i wyposażenia (miski, smycze, obroże, ręczniki, koce, kołdry). Przyniesione artykuły zostały przekazane opiekunom Kaliskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt. Dzięki Wam zwierzęta będą mogły łatwiej przetrwać zimę! Organizatorem akcji był „Szkolny Klub Wolontariusza".

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?