Twoje IP: 18.210.23.15

Książki dla Miejskiej Biblioteki Publicznej

phoca thumb m 1Akcja „Książki dla Miejskiej Biblioteki Publicznej" zakończona sukcesem!

W czasie wakacji na naszym osiedlu doszło do napadu na bankomat. Wybuch zniszczył nie tylko urządzenie, ale ucierpiała także filia nr 16 MBP im. Adama Asnyka. Zniszczony został m. in. księgozbiór dla dzieci i młodzieży. Wolontariusze z klasy 8d: Bartek, Olek, Kuba i Wiktor zaapelowali do koleżanek i kolegów: „Pomóżmy odbudować ten zniszczony księgozbiór". Dzięki wielkiemu zaangażowaniu całej społeczności uczniowskiej chłopcom udało się zebrać 296 książek, które zostały przekazane na ręce prezesa MBP, Adama Borowiaka. Drodzy Wychowawcy i Uczniowie, dziękujemy Wam!

Szkolny Klub Wolontariatu