1986

Twoje IP: 34.200.222.93

Bieg charytatywny

bc3Drodzy Rodzice! Drodzy uczniowie!

Serdecznie dziękujemy za udział w I Biegu Charytatywnym "Łamiemy Bariery", który odbył się w sobotę, 12 października br., w Parku Miejskim. Bieg skierowany był do wszystkich miłośników aktywności ruchowej, bez względu na wiek, zarówno niepełno-, jak i pełnosprawnych. O godzinie 11.00 przy Domku Parkowego w biegu wystartowali także uczniowie naszej szkoły. Przebiegli po kilka dwukilometrowych pętli wytyczonych alejkami parku. Dziękujemy wszystkim za udział! Gratulujemy medali!

Szkolny Klub Wolontariatu