logo-bip godlo pl

Do wakacji pozostało 21.06.2019 24:00 3 dni

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
193
1403
1500148

Twoje IP: 54.209.227.199

Dzień Głośnego Czytania - 29 września

glosne czytanie3
Tradycją w naszej szkolnej bibliotece stały się obchody Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania. Uczestnikami spotkania byli uczniowie z klasy "0a", którym opowiadanie Pawła Beręsewicza pt. „Sposób na Adama", prezentowała Pani Dyrektor Alina Kijewska. Najmłodsi uczniowie naszej szkoły pod opieką swojej wychowawczyni przyszli, aby posłuchać głośnego czytania, podyskutować o szczególnym miejscu, jakim jest biblioteka, zamiłowaniu lub niechęci do książek oraz o Adasiu, bohaterze czytanego opowiadania.
Mając świadomość, jakie dobroczynne działanie na dzieci ma głośne czytanie, lektura została dobrana w przemyślany sposób, zgodnie z upodobaniami małych słuchaczy.

 

Chodziło o to, by ten wspólny czas mógł być spędzony z przyjemnością i odebrany jako prawdziwa przygoda, a co za tym idzie, był zachętą do kontynuowania tej czynności później, kiedy dzieci będą czytać samodzielnie.

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?