logo-bip godlo pl

Do wakacji pozostało 21.06.2019 24:00 3 dni

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
185
1403
1500140

Twoje IP: 54.209.227.199

Mali rowerzyści na start.

W ramach innowacji pedagogicznej "Akademia Bezpiecznego Sześciolatka" uczniowie oddziału przedszkolnego B spotkali się w Miasteczku Ruchu Drogowego, aby przypomnieć zasady bezpiecznej jazdy na rowerze. Uczestnictwo w ruchu drogowym dla sześciolatków było fascynujące. Wszyscy przypomnieli sobie wybrane znaki drogowe, znaczenie sygnalizatora świetlnego. Uświadomili sobie także, że rower zawsze musi być sprawny i oczywiście kask na głowie dla bezpieczeństwa. Spotkanie prowadzili przedstawiciele policji. Dziękujemy.

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?