Szydełkowa przygoda
Do wakacji pozostało 21.06.2019 24:00 249 dni

im. dr. Bronisława Koszutskiego

Twoje IP: 54.166.130.157

Mali rowerzyści na start.

W ramach innowacji pedagogicznej "Akademia Bezpiecznego Sześciolatka" uczniowie oddziału przedszkolnego B spotkali się w Miasteczku Ruchu Drogowego, aby przypomnieć zasady bezpiecznej jazdy na rowerze. Uczestnictwo w ruchu drogowym dla sześciolatków było fascynujące. Wszyscy przypomnieli sobie wybrane znaki drogowe, znaczenie sygnalizatora świetlnego. Uświadomili sobie także, że rower zawsze musi być sprawny i oczywiście kask na głowie dla bezpieczeństwa. Spotkanie prowadzili przedstawiciele policji. Dziękujemy.