Twoje IP: 18.210.23.15

Międzynarodowy Dzień Niewidomych

phoca thumb m img 20191015 09090815 października 2019 r. obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Niewidomych. Celem obchodów było przybliżenie naszym uczniom problematyki, dotyczącej osób niewidomych i niedowidzących oraz uwrażliwienie na ich potrzeby. Uczniowie wzięli aktywny udział w warsztatach „Zobacz niewidomego", zorganizowanych w auli szkolnej. Ponadto wychowankowie klas integracyjnych mieli możliwość doskonalenia percepcji słuchowej i orientacji przestrzennej podczas zabaw ruchowych. Dużym zainteresowaniem cieszyła się wystawa pt. „Poznaj mój świat", dzięki której dzieci, za pomocą zmysłu dotyku, rozpoznawały przedmioty użytku codziennego. Wszystkim uczestnikom i osobom zaangażowanym serdecznie dziękujemy.