logo-bip godlo pl

Do wakacji pozostało 21.06.2019 24:00 28 dni

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
154
1631
1463148

Twoje IP: 52.23.234.7

Bezpłatne szkolenia z zakresu kompetencji cyfrowych

Jainternecie

Miasto Kalisz zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach z zakresu kompetencji cyfrowych, realizowanych w ramach projektu "Ja w internecie. Program szkoleniowy w zakresie rozwoju kompetencji cyfrowych" z następującego zakresu:
"Rodzic w internecie"
"Działam w sieciach społecznościowych"
"Tworze własną stronę internetową"
"Kultura w sieci"
"Moje finanse i transakcje w sieci".
Rekrutację prowadzi Szkoła Podstawowa Nr 16 w Kaliszu, ul. Fabryczna 13-15, w której będą prowadzone szkolenia. Wszelkie informacje uzyskacie Państwo pod numerem telefonu (062) 757 28 98.

Formularze zgłoszeniowe są dostępne na stronie internetowej szkoły:

https://sp16.kalisz.pl/2019/01/ja-w-internecie-ogloszenie/

oraz na stronie Miasta Kalisza:

https://www.kalisz.pl/dla-mieszkanca/aktualnosci/ja-w-internecie--wez-udzial-w-bezplatnych-szkoleniach,11027

Pierwsze szkolenia ruszają już w lutym, od 18.02.2019r. Rekrutacja prowadzona jest w sposób ciągły, liczy się jednak kolejność zgłoszeń. Ilość miejsc jest ograniczona!

Szkolenia kierowane są dla osób dorosłych powyżej 25 roku życia. Nie ma znaczenia Państwa wykształcenie, czy są Państwo osobami pracującymi, bezrobotnymi, czy emerytami lub rencistami. Szkolenia nie są kierowane tylko do mieszkańców Miasta Kalisz, ale do znacznie szerszego grona.

Do udziału w szkoleniach uprawnieni są następujący mieszkańcy: Miasta Kalisz, Miasta Ostrów Wielkopolski, Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce, Gminy i Miasta Odolanów, Gminy i Miasta Raszków, Gminy i Miasta Stawiszyn oraz Gmin: Blizanów, Brzeziny, Ceków Kolonia, Godziesze Wielkie, Gołuchów, Koźminek, Lisków, Mycielin, Opatówek, Ostrów Wielkopolski, Przygodzice, Sieroszewice, Sośnie, Szczytniki oraz Żelazków.

UWAGA - możliwość udziału tylko w jednym szkoleniu!

 

zdj

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?